Wspólnota Modlitwena Maryi Niepokalanej Modlitwa Serca

 wersja polskaenglish version


Obecnie zapisanych osób: 1905

Wspólnota modlitewna Niepokalanej "MODLITWA SERCA"
w odniesieniu do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

"Miłosierdzie masz okazywać zawsze i wszędzie bliźniemu, nie możesz się od tego usunąć, ani wymówić, ani uniewinnić. Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdzia bliźnim; pierwszy-czyn, drugi-słowo, trzeci-modlitwa."
Słowa Jezusa do św. Siostry Faustyny (Dz.742)

Trzecie uroczyste spotkanie wspólnoty „Modlitwa Serca” w Świdniku

Wspólnota modlitewna Niepokalanej Modlitwa Serca składa serdeczne podziękowanie dla Mari Winiarskiej za zorganizowanie spotkania w Krępcu koło Świdnika w dn. 08.06.2014, które było ucztą duchową i patriotyczną. Podziękowania dla Księdza Janusza Kozłowskiego i dla wszystkich, którzy przyczynili się za całą oprawę, również kulinarną. Niezapomniane wrażenia ze spotkania rokują na dalszy rozwój wspólnoty „Modlitwa Serca”.

 

 

 

******************************************************************************************** 

 DRUGIE SPOTKANIE W KRĘPCU


Wspólnota modlitewna Niepokalanej Modlitwa Serca składa serdeczne podziękowanie dla Mari Winiarskiej za zorganizowanie spotkania w Krępcu koło Świdnika w dn 24.08.2013, które było ucztą duchową i patriotyczną. Podziękowania dla Księży Tadeusza Nowaka i Stanisława Zarzyckiego i dla wszystkich, którzy przyczynili się za całą oprawę, również kulinarną. Postawa gorliwej modlitwy i przyjaźni płynąca z tego spotkania pozostawia niezapomniane wrażenia. Podziękowanie za liczne przybycie członków z grupy lubelskiej.
Serdeczne Bóg zapłać !

 skocz do góry

 wersja polskaenglish version

Kontakt osobisty, sprawy pilne: ms.marek@interia.pl

© modlitwaserca.org

Najlepsze katolickie strony   STRONY BOGA KOCHAJĄCYCH   JEZUS   topAPOSTO? - ranking stron chrześcija?skich  .